1SNK510010R0000
1SNK510010R0000
TE’s SNK Double Deck Terminal Blocks Din Rail
1SNK510010R0000
מק"ט מוצר של DigiKey
2109-1SNK510010R0000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1SNK510010R0000
תיאור
POW SNK SCREW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר בלוק הדקים 2 חיבורים השחל אפור ‎4-24 AWG‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1SNK510010R0000 דגמים
קטגוריה
מתח - IEC
1000V
יצרן
TE Connectivity ENTRELEC
זרם - UL
67 A
סדרה
מתח - UL
600V
אריזה
תיבה
מידה או תחום מידות של חוט - AWG
‎4-24 AWG‎
סטטוס החלק
פעיל
עובי או תחום עוביי חוטים - ממ"ר
16-0.5 ממ"ר
סוג
השחל
צבע
אפור
מספר המיקומים
2
חומר - בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
מספר הרמות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
הדק - רוחב
10.0 מ"מ
אורך חישוף
13.5 מ"מ
תצורת הסיומת
בורג
מספר מוצר בסיס
זרם - IEC
76 A