CONSMA018-15-G_View2
CONSMA018-15-G
CONSMA018-15-G
CONSMA018-15-G
מק"ט מוצר של DigiKey
343-CONSMA018-15-G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CONSMA018-15-G
תיאור
SMA FML, 2-HOLE FLANGE, GOLD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SMA מחבר שקע, שקע נקבה 50Ohm הרכבה בלוח לחם (Solder)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CONSMA018-15-G דגמים
קטגוריה
מספר היציאות
1
יצרן
מאפיינים
בידוד מורחב
אריזה
מגש
צבע בית
זהב
סטטוס החלק
פעיל
חומר המגע המרכזי
נחושת בריליום
תצורת מחבר
חומר גוף
פליז
סוג מחבר
שקע, שקע נקבה
גימור הגוף
זהב
סיומת המגעים
לחם (Solder)
ציפוי המגע המרכזי
סיומת הסיכוך
לחם (Solder)
חומר דיאלקטרי
פולי-טטרא-פלואורואתילן (PTFE)
עכבה
50Ohm
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
1500 V
מאפיין הרכבה
אוגן
מחזורי זיווג
500
סוג הידוק
מתוברג
מספר מוצר בסיס
תדר - מקס'
18 GHz