27ESA103MMF50N
27ESA103MMF50N
27ESA103MMF50N
מק"ט מוצר של DigiKey
A105793-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
27ESA103MMF50N
תיאור
POT 10K OHM 0.4W CARBON LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm 2 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.4W נעל הלחמה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
27ESA103MMF50N דגמים
קטגוריה
מספר קבצים
2
יצרן
TE Connectivity Passive Product
סוג כוונון
מוגדר משתמש
סדרה
מקדם טמפרטורה
0.05
אריזה
בתפזורת
סיבוב
300°
סטטוס החלק
פעיל
חומר התנגדותי
פחמן
התנגדות (Ohms)
10k
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
טולרנס
±20%
סוג מפעיל (Actuator)
משוטח
הספק (Watts)
0.4W
אורך מפעיל (Actuator)
1.969‏ אינץ' (50.00‏ מ"מ)
מתג מובנה
ללא
0.250‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ)
מספר הסיבובים
1.0
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
הולך וצר (Taper)
לינארי
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.992"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.803"‎‏ (25.20 מ"מ ×‏ 20.40 מ"מ)‎