3503G2B432RFTD אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TE Connectivity Passive Product
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Stackpole Electronics Inc
432 Ohms ±1% 2W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) ציפוי דק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
3503G2B432RFTD
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-3503G2B432RFTDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1712-3503G2B432RFTDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-3503G2B432RFTDDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3503G2B432RFTD
תיאור
RES 432 OHM 1% 2W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
3503G2B432RFTD דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C