BMC1EY0060AN
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-BMC1EY0060ANTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1712-BMC1EY0060ANCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMC1EY0060AN
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 200mA 400mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
יצרן
TE Connectivity Passive Product
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
400mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz