BMC1HY0100AN
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-BMC1HY0100ANTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1712-BMC1HY0100ANCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMC1HY0100AN
תיאור
FERRITE BEAD 100 OHM 0201 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 200mA 400mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
400mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
גובה (מקס')
0.013‏ אינץ' (0.33‏ מ"מ)
גודל / מידה
אורך 0.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.012‏ אינץ' (0.60 מ"מ x‏ 0.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
100 Ohms @ 100 MHz