BMC2AY1000AN
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-BMC2AY1000ANTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1712-BMC2AY1000ANCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-BMC2AY1000ANDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMC2AY1000AN
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 300mA 450mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
300mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
450mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
גובה (מקס')
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz