CFR16J10K
מק"ט מוצר של DigiKey
A104668CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A104668TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR16J10K
תיאור
RES 10K OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CFR16J10K דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
0/ -450ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C