CFR16J120R
מק"ט מוצר של DigiKey
A105981CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A105981TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR16J120R
תיאור
RES 120 OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CFR16J120R דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C