CFR16J180R
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-CFR16J180RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-CFR16J180RTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR16J180R
תיאור
RES 180 OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
180 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CFR16J180R דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C