CFR16J220R
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-CFR16J220RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-CFR16J220RTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR16J220R
תיאור
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CFR16J220R דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C