CFR16J270R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 270 OHM 5% 1/4W AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 270 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CFR16J270R דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מקדם טמפרטורה 0/ -450ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |