CFR16J270R
מק"ט מוצר של DigiKey
A129435CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A129435TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR16J270R
תיאור
RES 270 OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
270 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CFR16J270R דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C