CFR16J2K2
מק"ט מוצר של DigiKey
A105880CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A105880TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR16J2K2
תיאור
RES 2.2K OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CFR16J2K2 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C