CFR16J470R
מק"ט מוצר של DigiKey
A105933CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A105933TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR16J470R
תיאור
RES 470 OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CFR16J470R דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
0/ -450ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C