CFR16J4K7
מק"ט מוצר של DigiKey
A105934CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A105934TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR16J4K7
תיאור
RES 4.7K OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CFR16J4K7 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
0/ -450ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C