CFR50J1K2
מק"ט מוצר של DigiKey
A129439CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A129439TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR50J1K2
תיאור
RES 1.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.2 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CFR50J1K2 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
0/ -450ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C