CJP300J120RJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-CJP300J120RJ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CJP300J120RJ
תיאור
CJP 300W 120R 5% LEAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms ±5% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 250°C
סדרה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
אריזה
תיבה
מאפיין הרכבה
אוגנים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 8.465‏ אינץ' x‏ רוחב 2.362‏ אינץ' (215.00 מ"מ x‏ 60.00‏ מ"מ)
התנגדות
120 Ohms
גובה - מקובע (מרבי)
1.220‏ אינץ' (31.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
תצורת המוליכים
חוטים מוליכים
הספק (Watts)
300W