CRG0603F100K
מק"ט מוצר של DigiKey
A106046TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
A106046CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A106046DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRG0603F100K
תיאור
RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRG0603F100K דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C