CRG0603F150R
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-CRG0603F150RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1712-CRG0603F150RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-CRG0603F150RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRG0603F150R
תיאור
RES SMD 150 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
150 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRG0603F150R דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C