CRG0603F15K
מק"ט מוצר של DigiKey
A121558TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
A121558CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A121558DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRG0603F15K
תיאור
RES SMD 15K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
15 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRG0603F15K דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C