CRG0603F1K5
מק"ט מוצר של DigiKey
A121524TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
A121524CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A121524DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRG0603F1K5
תיאור
RES SMD 1.5K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
1.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRG0603F1K5 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C