CRG0603F200K
מק"ט מוצר של DigiKey
CRG0603F200K-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRG0603F200K
תיאור
RES SMD 200K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
200 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRG0603F200K דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C