CRG0603F20K
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-CRG0603F20KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1712-CRG0603F20KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-CRG0603F20KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRG0603F20K
תיאור
RES SMD 20K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRG0603F20K דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C