CRG0603F24K9
מק"ט מוצר של DigiKey
CRG0603F24K9-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRG0603F24K9
תיאור
RES SMD 24.9K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.9 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRG0603F24K9 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C