CRG0603F4K99
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-CRG0603F4K99TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1712-CRG0603F4K99CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-CRG0603F4K99DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRG0603F4K99
תיאור
RES SMD 4.99K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
4.99 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRG0603F4K99 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C