CRGCQ1206F10R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 10 OHM 1% 1/4W 1206 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CRGCQ1206F10R דגמים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±400ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |