CRGCQ1206F10R
מק"ט מוצר של DigiKey
A129786TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
A129786CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A129786DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRGCQ1206F10R
תיאור
RES 10 OHM 1% 1/4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRGCQ1206F10R דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±400ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C