EP10WSS3R0JBB
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-EP10WSS3R0JBB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EP10WSS3R0JBB
תיאור
EP 10W (SS) 3R0 5% BULK BOX
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3 Ohms ±5% 10W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±400ppm/°C
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C