EP2WSS150RJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-EP2WSS150RJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-EP2WSS150RJTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EP2WSS150RJ
תיאור
EP 2W (SS) 150R 5%
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 Ohms ±5% 2W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±300ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C