EP2WSS47RJ | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 1712-EP2WSS47RJCT-ND - סרט חתוך (CT) 1712-EP2WSS47RJTB-ND - סרט + תיבה (TB) |
יצרן | |
תיאור | EP 2W (SS) 47R 5% |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 47 Ohms ±5% 2W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף |
סדרה | מקדם טמפרטורה ±300ppm/°C |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |