EP2WSS47RJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-EP2WSS47RJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-EP2WSS47RJTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EP2WSS47RJ
תיאור
EP 2W (SS) 47R 5%
תיאור מפורט
47 Ohms ±5% 2W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף
מקדם טמפרטורה
±300ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C