EP2WSS68RJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-EP2WSS68RJTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EP2WSS68RJ
תיאור
EP 2W (SS) 68R 5%
תיאור מפורט
68 Ohms ±5% 2W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף
מקדם טמפרטורה
±300ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C