EP5WS100RJ
מק"ט מוצר של DigiKey
A129453CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A129453TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EP5WS100RJ
תיאור
RES 100 OHM 5% 5W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±5% 5W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות חוט מלופף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EP5WS100RJ דגמים
קטגוריה
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, עמיד בדפקים, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±300ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C