FWFU2W22RJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-FWFU2W22RJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-FWFU2W22RJTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FWFU2W22RJ
תיאור
FWFU 2W 22R 5%
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 Ohms ±5% 2W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עם נתיך, עמידות בדפקים, בטיחות חוט מלופף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FWFU2W22RJ דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, עם נתיך, עמידות בדפקים, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±300ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C