FWFU3W10RJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-FWFU3W10RJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-FWFU3W10RJTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FWFU3W10RJ
תיאור
FWFU 3W 10R 5%
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±5% 3W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עם נתיך, עמידות בדפקים, בטיחות חוט מלופף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FWFU3W10RJ דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, עם נתיך, עמידות בדפקים, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±400ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C