HSC150200RJ
מק"ט מוצר של DigiKey
A137211-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HSC150200RJ
תיאור
RES CHAS MNT 200 OHM 5% 150W
תיאור מפורט
200 Ohms ±5% 150W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±30ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 3.858‏ אינץ' x‏ רוחב 1.870‏ אינץ' (98.00 מ"מ x‏ 47.50‏ מ"מ)
התנגדות
200 Ohms
טולרנס
±5%
הספק (Watts)
150W