RQ73C1E15KBTDF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RQ 0402 15K 0.1% 10PPM 1K RL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מאפיינים מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±10ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |