RQ73C1E15KBTDF
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-RQ73C1E15KBTDFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1712-RQ73C1E15KBTDFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-RQ73C1E15KBTDFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RQ73C1E15KBTDF
תיאור
RQ 0402 15K 0.1% 10PPM 1K RL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±10ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C