RQ73C1J20KBTDF
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-RQ73C1J20KBTDFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1712-RQ73C1J20KBTDFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1712-RQ73C1J20KBTDFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RQ73C1J20KBTDF
תיאור
RQ 0603 20K 0.1% 10PPM 1K RL
תיאור מפורט
20 kOhms ±0.1% 0.167W, 1/6W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
מקדם טמפרטורה
±10ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C