RQ73C1J4K75BTD | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 4.75 KOHMS 0.1% 0.15W 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.75 kOhms ±0.1% 0.167W, 1/6W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RQ73C1J4K75BTD דגמים |
קטגוריה | מאפיינים מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±10ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |