RQ73C1J4K75BTD
מק"ט מוצר של DigiKey
A139818TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
A139818CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A139818DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RQ73C1J4K75BTD
תיאור
RES 4.75 KOHMS 0.1% 0.15W 0603
תיאור מפורט
4.75 kOhms ±0.1% 0.167W, 1/6W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RQ73C1J4K75BTD דגמים
מקדם טמפרטורה
±10ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C