RQ73C2A750RBTD
מק"ט מוצר של DigiKey
A140767TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
A140767CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A140767DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RQ73C2A750RBTD
תיאור
RES 750 OHMS 0.1% 1/5W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
750 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RQ73C2A750RBTD דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
יצרן
מקדם טמפרטורה
±10ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C