SQPW5100RJ
מק"ט מוצר של DigiKey
A137433-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SQPW5100RJ
תיאור
RES 100 OHM 5% 5W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±5% 5W נגדי חור מעבר אקסיאלי מצופה צמנט, חסין בעירה, חסין רטיבות, בטיחות חוט מלופף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SQPW5100RJ דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מצופה צמנט, חסין בעירה, חסין רטיבות, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±300ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C