SQPW54R7J
מק"ט מוצר של DigiKey
A137444-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SQPW54R7J
תיאור
RES 4.7 OHM 5% 5W AXIAL
תיאור מפורט
4.7 Ohms ±5% 5W נגדי חור מעבר אקסיאלי מצופה צמנט, חסין בעירה, חסין רטיבות, בטיחות חוט מלופף
מקדם טמפרטורה
±300ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C