SQPW5R33J
מק"ט מוצר של DigiKey
A137451-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SQPW5R33J
תיאור
RES 0.33 OHM 5% 5W AXIAL
תיאור מפורט
330 mOhms ±5% 5W נגדי חור מעבר אקסיאלי מצופה צמנט, חסין בעירה, חסין רטיבות, בטיחות חוט מלופף
מקדם טמפרטורה
±300ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C