TE2500B47RJ
מק"ט מוצר של DigiKey
A131311-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TE2500B47RJ
תיאור
RES CHAS MNT 47 OHM 5% 2500W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 Ohms ±5% 2500W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±440ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סדרה
מאפיינים
חסין בעירה, בטיחות
אריזה
בתפזורת
ציפוי, סוג בית
מצופה סיליקון
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
מסגרות
התנגדות
47 Ohms
גודל / מידה
קוטר 2.362‏ אינץ' x‏ אורך 23.622‏ אינץ' (600.00‏ מ"מ x‏ 60.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
2500W