THS2510KJ
THS2510KJ
THS2510KJ
מק"ט מוצר של DigiKey
A131982-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
THS2510KJ
תיאור
RES CHAS MNT 10K OHM 5% 25W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±5% 25W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
THS2510KJ דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±30ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C
סדרה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
אריזה
מגש
מאפיין הרכבה
אוגנים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 1.142‏ אינץ' x‏ רוחב 1.102‏ אינץ' (29.00 מ"מ x‏ 28.00‏ מ"מ)
התנגדות
10 kOhms
גובה - מקובע (מרבי)
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
25W