THS508R2J
מק"ט מוצר של DigiKey
A132077-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
THS508R2J
תיאור
RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 50W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8.2 Ohms ±5% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C
סדרה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
אריזה
מגש
מאפיין הרכבה
אוגנים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 2.008‏ אינץ' x‏ רוחב 1.181‏ אינץ' (51.00 מ"מ x‏ 30.00‏ מ"מ)
התנגדות
8.2 Ohms
גובה - מקובע (מרבי)
0.669‏ אינץ' (17.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
50W