VE7010RJS
מק"ט מוצר של DigiKey
1712-VE7010RJS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VE7010RJS
תיאור
VE 70W 10R 5% SOLDER LUG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±5% 70W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
הרכב
חוט מלופף
יצרן
מקדם טמפרטורה
±120ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 300°C
אריזה
תיבה
ציפוי, סוג בית
מצופה אמייל
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
אוגנים
התנגדות
10 Ohms
גודל / מידה
קוטר 0.906‏ אינץ' x‏ אורך 3.000‏ אינץ' (76.20‏ מ"מ x‏ 23.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
70W